Rusza Kino Letnie w VIVO! Piła

Najnowsze Piła Regiony

PIŁA. Od początku lipca przy VIVO! Piła można poczuć nadmorski klimat i cieszyć się pełnią lata. Letnia plaża ze strefą chill-out to niejedyna atrakcja, jaką centrum handlowe przygotowało dla mieszkańców. Już 11 lipca o 21:30 odbędzie się tu sens filmowy, który zainauguruje Kino Letnie. Bezpłatne wieczory filmowe będą odbywały się w każdy czwartek aż do końca wakacji.

Kina plenerowe od kilku lat przeżywają swój renesans i nie ma w tym nic niezwykłego. Seanse na świeżym powietrzu to ciekawy sposób na spędzanie ciepłych wieczorów razem z rodziną i przyjaciółmi. Pilanie będą oglądać filmy w dość nietypowym miejscu, bo na plaży znajdującej się na terenie obiektu. Przez całe wakacje, w każdy czwartek, będą odbywały się tutaj pokazy filmowe. O tym, co w danym tygodniu zostanie wyświetlone zadecydują fani VIVO! Piła poprzez głosowanie na fanpage? u centrum handlowego.

W tym tygodniu głosujący wybiorą film, który wyświetlony zostanie w ramach Kina Letniego: będzie to kino akcji ?Dzień Bastylii? albo komedia ?Rozumiemy się bez słów?. Gdyby nie dopisywała nam pogoda pokazy odbędą się w środku naszego centrum handlowego. Warto odwiedzać nasz fanpage i stronę internetową, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Bezpłatne wieczory filmowe w Kinie Letnim będą odbywały się w każdy czwartek, aż do 31 sierpnia, na plaży przy VIVO! Piła.

Serdecznie zapraszamy!

**********

VIVO! Piła oferuje doskonale zbalansowany mix najemców na łącznej powierzchni 24.200 m kw. Pilskie VIVO! zostało otwarte we wrześniu 2014 roku i od tego czasu jest najczęściej odwiedzanym centrum handlowym w regionie. Dzięki doskonałemu położeniu, w pobliżu stacji kolejowej i dworca autobusowego, VIVO! zapewnia idealnie dopasowaną ofertę zakupową nie tylko mieszkańcom Piły, ale także okolicznych miejscowości. Łączny zasięg na poziomie ponad 470.000 potencjalnych klientów zapewnia także bardzo dobra infrastruktura drogowa: w kierunku Poznania i Kołobrzegu ? droga krajowa numer 11, Bydgoszczy ? droga krajowa numer 10. Wśród ponad 70 najemców VIVO! Piła wymienić można tak znane marki jak H&M, Top Secret, Ryłko, SWISS, RESERVED, CROPP, House, Media Expert, SiNSAY, MOHITO, Medicine, centrum zabaw Honolulu, siłownia Calypso, czy hipermarket Carrefour. W grudniu 2018 roku centrum otrzymało prestiżową nagrodę Eurobuild Awards jako centrum handlowe roku, przyznaną w glosowaniu najemców.