Sporty Walki Piła w okresie pandemii.

Najnowsze Piła Sport

Już w poniedziałek 1 czerwca klub Sporty Walki Piła po prawie trzy miesięcznej przerwie wraca z treningami na swoją halę. Podczas tej przymusowej pauzy nie próżnowali zarówno zawodnicy jak i osoby zarządzające klubem. Informacje na temat aktualnej działalności klubu przekazał nam Przemysław Leniec:

“Decyzja o zawieszeniu treningów i wszystkich innych aktywności sportowych trafiła do nas zaledwie niecały tydzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Polski K1. Cała grupa była już na etapie zbijania ostatnich kilogramów po przepracowaniu ponad 2 miesięcy ciężkich przygotowań. Podczas kwarantanny był więc moment na odpoczynek ale szybko zawodnicy na miarę posiadanych możliwości zaczęli już trenować. Kilka ostatnich tygodni to najpierw indywiudalne zajęcia a ostatnio w małych grupach treningi w plenerze. W poniedziałek nareszcie z zachowaniem wszystkich aktualnych obostrzeń wracamy na salę. Czas w którym nie mogliśmy trenować na sali wykorzystaliśmy na remont. Wykonano efektowne graffiti między innymi z wizerunkiem Tadeusza Pietrzykowskiego, przedwojennego pięściarza, imieniem którego od kilku lat organizujemy w Pile turnieje. Dla bezpieczeństwa osób trenujących w naszym klubie za kilka dni zostaną zamontowane również zabezpieczające ściany materace. Wszystko to dzięki wsparciu naszych klubowiczów za co serdecznie dziękujemy!
Wraz z grupą Pilscy Patrioci i kibicami Lecha wspieraliśmy również pilskich medyków oraz szpital w tym trudnym dla wszystkich okresie.
Wszystko wskazuje na to, że czeka nas pracowita jesień. Dlatego dla wszystkich naszych sekcji – boksu, kickboxingu i MMA wakacje to będzie okres ciężkich przygotowań do najważniejszych imprez centralnych. Przed nami między innymi Mistrzostwa Świata w kickboxingu, które zostały przeniesione z sierpnia na listopad i odbędą się w Serbii. “
Więcej informacji na temat treningów można znaleźć na klubowym fan pagu  https://www.facebook.com/SportyWalkiPila
Klub chciałby podziękować za wsparcie które otrzymał również w tym trudnym okresie Starostwu Powiatowemu w Pile, Miastu Piła, Miejskiej Energetyce Cieplnej w Pile, Siłowni Colos oraz firmom KM Import i Spaw-Met.

Sporty Walki Piła