SPOTKANIE RODZINNE ZAKOŃCZONE ZATRZYMANIEM

Najnowsze Regiony Wałcz Wydarzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu zatrzymali 22- letniego mieszkańca powiatu, który poszukiwany był przez Sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania mężczyzny doszło w miejscu zamieszkania, gdzie trwało rodzinne spotkanie.

Było po północy, kiedy dyżurny jednostki został telefonicznie poinformowany o awanturze domowej w jednym z mieszkań w Wałczu. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Interweniujący policjanci ustalili, że między domownikami doszło początkowo do sprzeczki rodzinnej, po czym najmłodszy z trojga domowników, będący pod działaniem alkoholu przeszedł od rękoczynów w trakcie których uderzył matkę, a następnie zaczął niszczyć wyposażenie mieszkania.

Po sprawdzeniu danych lokatorów w systemie policyjnym okazało się, że 22 latek poszukiwany przez Sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie ma on odbywać karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany. Poszukiwanym okazał się być także drugi z mężczyzn celem ustalenia miejsca jego pobytu dla organów ścigania.