Sukcesy karateków KKT Shoto

Najnowsze Piła Sport Wydarzenia

ZIELONA GÓRA/PIŁA. W dniach 11-12 września, na odbywających się w Zielonej Górze Mistrzostwach Polski Dzieci, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Shoto w Pile.

W zawodach wystartowało trzystu zawodników z całej Polski. Tobiasz Mila w konkurencji kata (5 kyu) zdobył I miejsce i III miejsce w kumite, Patryk Kowalski w konkurencji kata (5kyu) zdobył III miejsce, Liliana Szklarek w konkurencji kata (5 kyu) zdobyła II miejsce, Zuzanna Grygier w konkurencji kata (5kyu) zdobyła II miejsce, Krzysztof Awrejcewicz w konkurencji kumite (7kyu ) zdobył III miejsce, Igor Piątkowski w konkurencji kata (8kyu) zdobył III miejsce.

Wielkie gratulacje!

-Wyjazd na Mistrzostwa Polski Dzieci odbył się dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Pile, za co serdecznie dziękujemy. Ponadto po zakończeniu mistrzostw odbyło się zgrupowanie  z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 9 dan, prekursorem Karate Tradycyjnego w Polsce i Honorowym Prezesem Polskiej Uni Karate Tradycyjnego – mówi sensei Jarosław Skura, główny instruktor klubu. – Serdecznie zapraszamy  wszystkich chętnych na treningi do naszego Klubu, mieszczącego się w Pile przy ulicy Medycznej 18.

MPD, III m w kumite Krzysztof Awrejcewicz
MPD II w kata Zuzanna Grygier
MPD szkolenie z sensei W. Kwiecińskim
MPD-kata 5kyu,I m Tobiasz Mila, III m Patryk Kowalski

Na zdjęciu głównym: MPD zawodnicy KKT Shoto w Pile

(Red.)
Fot. KKT Shoto Piła