Sytuacja jest dramatyczna. Nie mamy czasu do stracenia. RATUNKU!

Najnowsze Piła Wydarzenia Zdrowie

Rodzice małej Hani Łączkowskiej są zrozpaczeni. Czas upływa, a wciąż brakuje kolosalnej kwoty, by ich córka mogła zostać poddana terapii genowej, która zahamuje rozwój SMA.

Do planowego końca zbiórki na leczenie Hani pozostały TYLKO 3 DNI. Gdyby wszystko przebiegało zgodnie z planem, kończylibyśmy zbiórkę i przygotowywalibyśmy się do podania leku. Aby to zrobić, potrzebujemy prawie 5 milionów złotych.

Hania jest najdłużej zbierającym na terapię genową polskim dzieckiem z SMA1. Po 6 miesiącach mamy 50% kwoty…
Sytuacja się pogarsza. Haneczka jest coraz starsza i coraz słabsza, bez terapii genowej szanse Hani na rozwój i życie gwałtownie maleją!

Jesteśmy zrozpaczeni, bo czas działa na naszą niekorzyść, a choć próbujemy wszystkiego to licznik zbiórki zdaje się poruszać w przerażająco wolnym tempie. My nie możemy czekać! Terapia genowa przyniesie najlepsze efekty, jeśli zostanie podana jak najszybciej. Hania ma już 16 miesięcy i nie możemy zwlekać – najbardziej boimy się tego, że nie zdążymy.

Prosimy pomóżcie nam zakończyć zbiórkę, która jest dla nas jedyną nadzieją na życie dla naszej córeczki! Dołącz do naszej walki. Nie zostawiaj nas samych, bo bez Waszej pomocy nie podarujemy Hani lepszego życia. Drugiej szansy nie będzie…

Hani Łączkowskiej możesz pomóc pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/haneczka

 (Red.)