Szef pilskiej Policji awansował

Najnowsze Piła

PIŁA-POZNAŃ. Z okazji Święta Policji, które przypada własnie dzisiaj,  w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Na stanowisko inspektora przedterminowo awansował szef pilskich policjantów. Podczas uroczystej odprawy kadra kierownicza z Komendy Powiatowej Policji w Pile złożyła insp. Sebastianowi Cichockiemu serdeczne gratulacje.

W auli im. insp. Wiktora Ludwikowskiego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu 23 lipca odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Na stopień inspektora Policji został mianowany Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Pawłowski oraz mł. insp. Sebastian Cichocki Komendant Powiatowy Policji w Pile. Natomiast na stopień młodszego inspektora Policji akty mianowania otrzymali: podinsp. Iwona Pilarska Naczelnik Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu, podinsp. Tomasz Przybylski Naczelnik Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu i podinsp. Maciej Walczak Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Poznaniu. Wszystkim awansowanym serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w służbie życzył Komendant Wojewódzki.

 (WM)

 Źródło: KPP Piła