To był wyjątkowy koncert…

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia
BIAŁA. W Kościele pw. Wszystkich Świętych w Białej odbył się Noworoczny Koncert Charytatywny, podczas którego zbierano fundusze na pomoc w remoncie domu pana Marcina.

Pan Marcin to mieszkaniec Białej, który mimo własnych, poważnych problemów zdrowotnych, postanowił samodzielnie wychować synka Antosia. Towarzysząca panu Marcinowi niepełnosprawność nie pozwala wykonać najprostszych i koniecznych prac budowlanych w mieszkaniu.

Wiadomość o problemach mieszkańca Białej dotarła do Rady Sołeckiej oraz radnego R. Wilanta. W związku z tym postanowiono się zmobilizować i pomóc panu Marcinowi.

W ciągu miesiąca zorganizowano niedzielny koncert. Zgłosiło się również wiele osób chętnych do pomocy w remoncie.

Koncert Noworoczny swoim występem uświetniły Olga i Agata Wilant, Marta Grela oraz Błażej Drab. Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania. Kościół wypełniony był po brzegi.  Mieszkańcy Białej i okolicznych miejscowości stanęli na wysokości zadania. Szczytny cel został osiągnięty!

Organizatorzy koncerrtu: -Dziękujemy księdzu proboszczowi Eugeniuszowi Gnibbie, Radzie Sołeckiej w składzie: Łucja Rajczyk, Halina Burdzy, Rafał Bus i Leszek Dułak, panu radnemu Ryszardowi Wilantowi, artystom: Oli, Agacie i Marcie, panom: Błażejowi Drabowi, Danielowi Wiśniewskiemu, Krzysztofowi Grela oraz wszystkim mieszkańcom za natychmiastową mobilizację, organizację, frekwencję i pełne puszki! Natomiast panu Marcinowi i małemu Antosiowi życzymy wszystkiego najlepszego!

 Źródło: trzcianka.pl