Tragedia na B2 w Niemczech. Zginęła niemal cała rodzina spod Krajenki

Na sygnale Najnowsze Wydarzenia Złotów

 WERNERSBACH. Tragiczny wypadek na drodze krajowej B2 w środkowej Frankonii w Niemczech. Zginęły cztery osoby, w tym troje dzieci.

Pięcioosobowa rodzina mieszkająca w Wallerdorf, spędzała świąteczny urlop w Polsce. W drodze powrotnej w renault, którym podróżowała wjechał minibus, którym kierował 19-letni kierowca VW z powiatu Weissenburg-Gunzenhausen. To było czołowe zderzenie. Tragiczne w skutkach.

Jak informuje portal dojczland.info  35-letnia matka, która prowadziła samochód zginęła na miejscu. Intensywna reanimacja nie powiodła się. W międzyczasie lekarze w klinice walczyli o życie 9-letniej dziewczynki i 12-letniego chłopca. Niestety. Dzieci zmarły  kilka godzin później. Najmłodsza z rodzeństwa, czterolatka i jej ojciec byli w ciężkim stanie. Policja początkowo opisała go jako ?niezwykle krytyczny?. Jednak po dwóch dniach podano smutną wiadomość: lekarze nie mogli pomóc również trzeciemu dziecku.  Przy życiu pozostał tylko ojciec. Jego stan określa się jako stabilny, lecz nadal krytyczny.

Tymczasem 19-latek, domniemany sprawca wypadku oraz  jego 17-letnia pasażerka odnieśli poważne, ale nie zagrażające życiu obrażenia.

(Red.)