Trzcianecki Wilk wyróżniony

Najnowsze Regiony Sport Trzcianka Wydarzenia

W sobotę 4 marca założyciel klubu Wolf Team Marcin Ćwirzeń otrzymał za swoje osiągnięcia i zaangażowanie w rozwój sportu najwyższe wyróżnienie przyznawane przez Gminę Trzcianka – „Trzcianecką Sarenkę”, podczas tegorocznej gali wręczania tej nagrody.

Marcin Ćwirzeń jest Wicemistrzem Centralnej Europy Spartan Race, zdobywcą dwóch złotych medali Spartan Race na dystansie 11 km w Rumunii oraz trzech srebrnych i jednego brązowego medalu Ultra 52 km w Andorze, Słowacji, Czechach i Hiszpanii. Wielokrotnie stawał do rywalizacji w zawodach reprezentując zarówno Trzciankę, jak i Polskę. Zajął 8 miejsce w Spartan Race na dystansie 21 km podczas Mistrzostw Świata w USA, 31 miejsce w Mistrzostwach Świata Elite Spartan Race w Grecji, 6 miejsce w Runmageddon 100 km Sahara oraz 2 miejsce w Runmageddon 100 km w Górach Kaukaz. Ponadto jest dwukrotnym półfinalistą polskiej edycji popularnego programu telewizyjnego Ninja Warrior. Uplasował się też na drugim miejscu podczas niezwykle wymagających zawodów GROM Challenge – Siła i Honor, na dystansie 25 km naznaczonym przeszkodami na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego GROM w Czerwonym Borze.
Warto też zaznaczyć, iż jest aktywnym działaczem na rzecz kultury fizycznej i sportu – organizatorem licznych biegów w Trzciance i regionie, spartakiad dla najmłodszych oraz wielu wydarzeń sportowych, twórcą trzcianeckich kubów Wolf Box Cross Training/OCR i Wolf Team.
Jesteśmy ogromnie dumni z Naszego lidera, ponieważ wiemy, ile pracy i poświęcenia doprowadziło go do tej nagrody. Wiemy również, że Marcin nie spocznie na laurach, lecz rozwinie skrzydła jeszcze bardziej, nie ustając w działalności na rzecz promocji aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród lokalnej społeczności.

Wolf Team