Trzcianka zaserwuje PRL Retro Party

Wydarzenia
TRZCIANKA. Zapraszamy na pierwszą, ale raczej nie ostatnią, edycję imprezy pod nazwą PRL Retro Party, która będzie miksem muzyki i zabawy w klimatach z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku w połączeniu z komedią w formie “stand-up” w wykonaniu popularnego Damiana ‘Vikinga’ Usewicza.

Warto zauważyć, że obowiązuje strój, przebranie w klimatach wspomnianych lat, a cena biletu jest uzależniona od zastosowania się do tegoż obowiązku.

Wydarzenie zostało przygotowane przez MDK w Trzciance wraz z popularnym Cactus Pub.  Odbędzie się 19 stycznia o godzinie 20.00. Ilość miejsc ograniczona!
Damian “Viking” Usewicz  – szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat, współtwórca Stand-up Szczecin, Szczecińska Liga Stand-Up,Szczecińska Scena Komediowa. Gospodarz kilku scen stand-up’owych w regionie. Za swoją działalność nominowany do nagrody ?Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego?- nie wygrał ale trochę głosów dostał – głównie od siebie. W swoim programie “Historie”, nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec  – co jest ogromną inspiracją do jego żartów.
J. Hippmann