Ugodziła konkubenta nożem. 52-latek trafił do szpitala, 42-latka do aresztu

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. 42-letnia pilanka podczas sprzeczki ze swoim konkubentem, ugodziła go nożem w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna  trafił do szpitala,  a kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia ciała, gróźb karalnych kierowanych pod adresem policjantów oraz wymuszania na nich zaniechania czynności. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Pile i Prokuratury Rejonowej w Pile, Sąd Rejonowy w Pile wobec 42-latki zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Kobieta już wcześniej spędziła za kratami kilka lat za podobne przestepstwo.

Wydarzyło się to 7 grudnia w centrum Piły.

Dyżrny pilskiej komendy otrzymał informacje,  że w mieszkaniu w centrum miasta Piły mężczyzna potrzebuje pomocy, ponieważ został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. W związku z tą wiadomością pod wskazany adres błyskawicznie pojechali policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego oraz Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego i Kryminalnego ? realcjonuej podkom. Żaneta Kowlaska z KPP w Pile.

Na miejscu funkcjonariusze zastali kompletnie pijaną kobietę oraz jej rannego konkubenta.  Mężczyzna został przewieziony do Szpitala Specjalistycznego w Pile, jego partnerka również była transportowana, lecz do policyjnego aresztu.

-42-latka przyznała się do popełnionego czynu. Oświadczyła, że wcześniej ze swoim konkubentem spożywała alkohol, doszło między nimi do sprzeczki, a że nie mogła opanować emocji, to  chwyciła za nóż i zraniła swojego 52-letniego partnera w klatkę piersiową ? dodaje podkomisarz.

Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia ciała, gróźb karalnych kierowanych do policjantów oraz wymuszanie na nich zaniechania czynności. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Pile i Prokuratury Rejonowej w Pile, Sąd Rejonowy w Pile wobec 42-letniej mieszkanki Piły zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Kobieta była już wcześniej karana za podobne przestępstwo, za które spędziła za więziennymi kratami kilka lat. Teraz moze byc podobnie.

 (Red.)