VI TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR KOMENDANTA ROZEGRANY

Czarnków Najnowsze Sport Wydarzenia

Odbył się VI Turniej Piłki Nożnej  o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie podinsp. Mikołaja Szydzika. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

W sobotę, 3 września br., na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Piotra Skargi w Trzciance odbył się VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie zorganizowany przez trzcianeckich mundurowych. Jego celem było promowanie sportu oraz rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie wolnego czasu. W rozgrywkach udział wzięło 6 dziesięcioosobowych zespołów, tj. drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wraz z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Mariuszem Wiśniewskim, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Pile, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu, drużyna Hydro Trzcianka oraz drużyna Nadleśnictwa Trzcianka.

Po emocjonującej walce i rozegranych meczach zwycięzcami okazali się wągrowieccy policjanci. Drugie miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Pile, natomiast na trzecim uplasowała się reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Laureaci otrzymali puchary, statuetki oraz skromne upominki ufundowane przez Burmistrza Trzcianki Pana Krzysztofa Jaworskiego, Nadleśnictwo Trzcianka oraz NSZZ Policjantów w Czarnkowie. Symboliczne pamiątkowe statuetki trafiły również w ręce sędziów, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem turnieju – Daniela Wenerskiego oraz Tomasza Mrozika.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przeprowadzeniu turnieju. Zwycięskim drużynom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach za rok.

Karolina Górzna-Kustra, KPP Czarnków