VIVO! Piła w stylu vintage, czyli wielki kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Już niebawem mieszkańcy Piły i okolicznych miejscowości wezmą udział w jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu w stylu vintage. W sobotę, 20 listopada, w VIVO! odbędzie się wielki kiermasz płyt winylowych, CD oraz kaset magnetofonowych. Na miejscu dostępnych będzie około 10 000 egzemplarzy z polską i zagraniczną muzyką. Udział w akcji to szansa na wzbogacenie swojej kolekcji, ale też okazja do wymiany czy sprzedaży tytułów zalegających na półkach.

Klasyka w sztuce nigdy nie przestanie być modna. Wiedzą o tym doskonale wszyscy miłośnicy ponadczasowym brzmień. Wkrótce będą oni mieli okazję do spotkania, rozmowy i wymiany spostrzeżeń z innymi pasjonatami. Już 20 listopada w VIVO! Piła rusza wielki kiermasz płyt winylowych, CD oraz kaset magnetofonowych.

Wydarzenie będzie nie lada gratką zarówno dla melomanów, jak i kolekcjonerów przedmiotów z duszą. Wystawcy z całej Polski przygotowali na tę okazję około 10 000 egzemplarzy m.in.: z utworami największym muzycznych gwiazd, niezapomnianymi gitarowymi solówkami Jimiego Hendrixa, ponadczasowymi przebojami ABBY czy kultowymi singlami polskich artystów. Dostępne będą również maxi single oraz single 7 cali.

– Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości oraz miłośników analogowych brzmień do wzięcia udziału w nadchodzącym wydarzeniu i odświeżenia swoich kolekcji winyli, płyt CD czy kaset magnetofonowych zachęca Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.Wystawiony asortyment przejdzie wcześniej szczegółową selekcję, dzięki czemu nasi goście mogą spodziewać się  jedynie dobrych jakościowo i różnorodnych gatunkowo egzemplarzy. Dodatkowo obecni na miejscu wystawcy będą służyć ekspercką wiedzą więc kiermasz będzie też okazją, aby poznać wiele interesujących faktów i ciekawostek dodaje.

Wielki kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Piła odbędzie się w sobotę, 20 listopada, w godz. 10:00-21:00. Wydarzenie jest bezpłatne.

Klaudyna Łagocka
Open media