W Bądeczu spłonęła remiza OSP. Strażakom pilnie potrzebna pomoc!

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

BĄDECZPomóżmy druhom OSP Bądecz stanąć do akcji. Pożar pochłonął remizę, wóz strażacki, sprzęt i całe wyposażenie bojowe OSP. Zbiórka pieniędzy już wystartowała!

Jako Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Sołectwa Bądecz organizujemy oficjalną zbiórkę funduszy dla naszych druhów OSP, którzy w pożarze remizy stracili wszystko. Pomóżmy im stanąć do akcji. Środki zebrane w niniejszej zbiórce zostaną przeznaczone odbudowę budynku remizy oraz zakup sprzętu, który w pożarze stracili nasi strażacy.

Pomóżmy druhom OSP Bądecz zebrać fundusze potrzebne na zakup nowego sprzętu i wyposażenia. Pożar remizy przyniósł ogromne straty. Największą z nich jest utrata samochodu ratowniczo-gaśniczego, który jest podstawowym elementem każdej akcji. Dla strażaka ochotnika, który sercem i duchem poświęca się dla innych narażając samego siebie największą stratą jest utrata ukochanego wozu bojowego wraz z całym wyposażeniem tak potrzebnym w akcjach ratowniczych i remizy.

Uszkodzeniu uległa znaczna część budynku, doszczętnie spłąnęła remiza, dokumentacja, cały sprzęt i wykorzystywane przez strażaków wyposażenie bojowe. Zniszczona została również kuchnia świetlicy wiejskiej przyległa do remizy.

Nie bądźmy obojętni wobec ich tragedii, tak jak oni nie są wobec naszych, w których biorą udział. Apelujemy o pilną pomoc, od której zależy także nasze bezpieczeństwo.

Darowiznę można przekazać w prosty sposób klikając Wspomóż lub wykonując tradycyjny przelew bankowy na rachunek OSP Bądecz (BS Wysoka 89894000070000133920000001).

Środki można wpłacać na portalu pod linkiem:

Dziękujemy,

Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Sołectwa Bądecz

(Red.)
Źródło: (szczytny-cel.pl)

Fot. OSP Wysoka