W hołdzie Michałowi…

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Dzisiaj, punktualnie o godzinie 12.00 funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile złożyli hołd tragicznie zmarłemu asp. Michałowi Kędzierskiemu. Kilka dni temu policjant został śmiertelnie postrzelony w Raciborzu.

Cześć Jego Pamięci!

KPP Piła
KPP Piła
KPP Piła
KPP Piła
KPP Złotów

KPP WAŁCZ. Policjanci z jednostki policji w Wałczu oddali hołd zmarłemu tragicznie Koledze z Raciborza. Do uczczenia tej smutnej chwili włączyli się strażacy KP PSP w Wałczu, Żandarmeria Wojskowa oraz wałecka firma Albor. Cześć Jego pamięci!

Policjanci i strażacy z Wałcza

KPP CHODZIEŻ. Dzisiaj o godzinie 12.00 ostatni raz żegnaliśmy asp. Michała Kędzierskiego, który zginął w Raciborzu służąc ojczyźnie. Policjanci żegnali funkcjonariusza w całej Polsce. Również w naszym powiecie, o godz. 12.00 włączyliśmy sygnały świetlne i dźwiękowe, zatrzymaliśmy się na chwilę i oddaliśmy honor. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

KPP Chodzież
KPP Chodzież

KPP CZARNKÓW. Ślubuję… Strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia… W całym kraju policjanci żegnają aspiranta Michała Kędzierskiego, który zginął w Raciborzu, służąc ojczyźnie. Również w naszym powiecie o godzinie 12:00 włączyliśmy sygnały świetlne i dźwiękowe, zatrzymaliśmy się na chwilę i oddaliśmy honory.

KPP Czarnków
KPP Czarnków

(Red.)
Fot. KPP Piła
, KPP Złotów, KPP Wałcz, KPP Chodzież, KPP Czarnków