W rytmach reggae, czyli TABU na Barce

Kultura Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. 7 marca w Klubie Muzycznym  BARKA koncertować będzie zespół  TABU. Zaprezentuje m.in. utwory z najnowszego albumu Sambal.

Na koncercie usłyszycie muzyczny przekrój dotychczasowej twórczości oraz nowy materiał, który znalazł się na piątym studyjnym albumie SAMBAL! Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat. Można pokusić się o stwierdzenie, że dzięki wspaniale przyjętej płycie ?SAMBAL? rok 2019 w polskim reggae należał do nich.

Powstali w Wodzisławiu Śląskim w 2003 roku. W 2006 roku wydali swój debiutancki album “Jednosłowo”. 2009 to drugie wydawnictwo pt. “Salut”. Następnie rok 2012 to jeden z najlepszych albumów zespołu – płyta “Endorfina”. W 2015 roku wydali kolejny krążek pod nazwą “Meteory”, a początek roku 2019 to najnowszy album “Sambal”.

Zespół od wielu lat jest bardzo aktywny koncertowo, mają na swym koncie setki koncertów w każdym zakątku kraju. Sukces zawdzięczają na pewno swej porywającej wizji reggae, gdzie standardowe instrumentarium wsparte jest dynamiczną pracą sekcji dętej oraz charyzmą wokalisty Rafała Karwot.

***

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 33 w internecie / 40 zł w dniu koncertu.
Przedsprzedaż:
– w Restauracji “Kaczka na Wodzie” ul. Wodna,
– w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
– w internecie: https://goout.net/
https://goout.net/pl/bilety/tabu/bbbg/?fbclid=IwAR3Ot5c3JP2H0XzjkmImD5V4v6EmgT3TzY9IYnvQ514pPBlzLqUfInNsHhg

Po koncercie, około godz. 23.00  AFTERPARTY !!! DJ NEON !!! WSTĘP WOLNY (od 18-lat).

(Red.)/ J. Naranowicz