W sobotę Festiwal Kobiet w VIVO!

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Porady makijażystki i stylistki, konsultacje dietetyczne, metamorfozy z sesją zdjęciową, nauka parzenia kawy pod okiem baristy ? to tylko kilka z wielu propozycji przygotowanych dla Pań z okazji Dnia Kobiet w VIVO! Piła. Z bezpłatnych porad i usług ekspertów będzie można skorzystać 9 marca przy strefie gastronomicznej w godz. 14:00?18:00.  

 Współczesne kobiety w natłoku obowiązków często zapominają o małych przyjemnościach.  W VIVO! Piła specjalnie z okazji Dnia Kobiet przygotowano liczne atrakcje, dzięki którym Panie będą mogły zrelaksować się i zapomnieć o codziennych zajęciach. W trakcie Festiwalu  Kobiet odbędą się warsztaty, w czasie których uczestniczki zapoznają się z wiosennymi trendami stylizacji paznokci, makijażu i mody. Pełną metamorfozę przejdą trzy Panie wyłonione podczas losowania, a efekty pracy makijażystki, stylistki i fryzjerki zostanie pokazany w finale wydarzenia oraz na zdjęciach wykonanych przez zawodowego fotografa. Ponadto każda z Klientek będzie mogła zasięgnąć rady ekspertów i przejść drobną zmianę. Dla miłośniczek oryginalnych dodatków zostaną zorganizowane zajęcia tworzenia modnej biżuterii. Natomiast Panie, które nie wyobrażają sobie wyjścia bez make-upu, dowiedzą się, czego nie powinno nigdy zabraknąć w ich kosmetyczkach, jak dobrać makijaż do kształtu twarzy, oczu, ust oraz poznają praktyczne triki stosowane przez ekspertów.

To nie koniec atrakcji Festiwalu Kobiet! Barista przeprowadzi warsztaty z parzenia kawy oraz degustację, pokaże także jak rozpoznawać smaki i aromaty kawy. Co więcej, Panie dowiedzą się o  nowoczesnych technikach dietetycznych i będą mogły zasięgnąć porady specjalisty. Uczestniczkom wydarzenia będą wręczane upominki, vouchery, zaplanowano też liczne konkursy z nagrodami. Nie zapomniano również o przyjemnościach dla duszy, w trakcie Dnia Kobiet dwukrotnie wybrzmi recital pianistki, która wykona utwory muzyki rozrywkowej.

-W tym szczególnym dniu chcemy, żeby każda z Pań czuła się wyjątkowo. Nasze Klientki oprócz licznych warsztatów, będą mogły skorzystać z indywidualnych porad ekspertów – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Menager VIVO! Piła.

 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 Joanna Katyńska