W VIVO! Piła rusza Wielka Strefa Gier. Galerię odwiedzi też Naruciak

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Już w sobotę, 21 sierpnia, w VIVO! Piła rusza BIG GAME ZONE, czyli 9-dniowe wydarzenie dedykowane miłośnikom gier. Na miejscu udostępnionych zostanie 5 tematycznych stref ze stanowiskami gamerskimi. Gościem specjalnym będzie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce – Naruciak. Wstęp jest bezpłatny.

W najbliższy weekend VIVO! Piła zamieni się w centrum wirtualnych rozgrywek. W obiekcie aż do niedzieli, 29 sierpnia, funkcjonowało będzie 5 świetnie zaaranżowanych przestrzeni do gier konsolowych i planszowych oraz wypoczynku. Na miejscu bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie! Fani survivalu powinni koniecznie odwiedzić Strefę Gry Minecraft wyposażoną w 4 stanowiska gamerskie, natomiast amatorzy gier sportowych –  Gaming Zone FIFA, gdzie jednocześnie będą mogły być rozgrywane dwa mecze. Nieco starszych uczestników wydarzenia z pewnością zachwyci Strefa Retro Game, w której dostępnych będzie – bagatela –  50 kultowych gier, takich jak Super Mario, Donkey Kong czy Contra III. Nie zabraknie również Strefy Gier Planszowych, które od kilku lat przeżywają swój renesans. Po intensywnych pojedynkach gamerskich będzie można odpocząć w strefie relaksu – Chillout Zone – wyposażonej w wygodne sofy i pufy, a także punkty przeznaczone do ładowania sprzętu elektronicznego.

Bardzo miło jest mi zaprosić naszych gości do BIG GAME ZONE. Jesteśmy pewni, że przestrzeń, która niebawem powstanie w VIVO! zachwyci każdego, bez względu na wiek. Serdecznie zachęcam do aktywnego udziału w wydarzeniu oraz śledzenia rozgrywek na dużych ekranach, usytuowanych w poszczególnych strefach – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła. – Wszystko to oczywiście z zachowaniem norm bezpieczeństwa sanitarnego – dodaje.

Event BIG GAME ZONE w VIVO! Piła potrwa w dniach 21-29 sierpnia w godzinach otwarcia obiektu. Wstęp wolny.

Gość specjalny w VIVO! Piła: Naruciak

Pilskie centrum handlowe, w ramach BIG GAME ZONE, odwiedzi Adam Zimmerman, szerszej publiczności znany jako Naruciak. Internetowy twórca może pochwalić się ponad 3 mln subskrypcji oraz łącznie prawie 737 mln wyświetleń filmów na swoim głównym kanale w serwisie YouTube. W VIVO! jego fani będą mieli okazję do rozmowy, wykonania pamiątkowego zdjęcia z idolem czy udziału we wspólnych gamerskich rozgrywkach.

W VIVO! zapowiada się świetna impreza zarówno dla osób, które podobnie jak ja są miłośnikami gier, jak również tych, którzy chcą w kreatywny sposób spędzić ostatnie dni wakacji – mówi Naruciak. – Oczywiście serdecznie zachęcam wszystkich do udziału w wydarzeniu i sprawdzenia dostępnych tu rozwiązań. Do zobaczenia na miejscu! – dodaje.

Spotkanie z Naruciakiem odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia, w godz. 14:00-18:00. Wstęp wolny.

Klaudyna Łagocka
Open Media