W Wałczu pójdą w tany

Kultura Najnowsze Wałcz Wydarzenia
WAŁCZ. Urząd Miasta Wałcz, Szkoła Tańca “ASTRA -LUNA” oraz Wałeckie Centrum Kultury zapraszają serdecznie na wielkie widowisko taneczne. Już 23 marca br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Wałczu odbędzie się 3 Turniej Tańca Towarzyskiego o ?Złotą Koronę Wałcza? pod patronatem Burmistrza Miasta Wałcz. Turniej wchodzi w cykl czterech Turniejów “Astra GRAND PRIX”. 
-Taniec to sposób wyrażenia siebie, swoich emocji i uczuć, to pasja, która pomaga sprostać szarej codzienności. Dla mnie taniec to sposób na życie, którym pragnę zarażać innych. Szkoła Tańca ?Astra Luna? działa w Wałczu już 15 lat i w tym roku obchodzić
będziemy swój Jubileusz. Mamy świadomość, że budowa wielkich i spektakularnych przedsięwzięć zaczyna się od postawienia pierwszego kroku zarówno w życiu jak i na parkiecie. 15 lat temu postawiliśmy ten ważny pierwszy krok, czas na kolejne. Chcemy, aby
Wałcz stał się tanecznym centrum województwa zachodniopomorskiego – zapowiada Danuta Antosz właścicielka Szkoły Tańca ?Astra Luna?.
Celem wydarzenia jest propagowanie tańca towarzyskiego, jako wspaniałego sposobu spędzania czasu nie tylko przez dzieci i młodzież, ale również przez osoby dorosłe w każdym wieku. W turnieju weźmie udział około 300 tancerzy z całego województwa  zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.
 UM Wałcz