Wciąż nie odnaleziono Jarosława Strzeleckiego

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Trwają poszukiwania zaginionego w sierpniu Jarosława Strzeleckiego. 57-latek wypisał się z pilskiego szpitala i od tego czasu nie ma z nim kontaktu. Dzisiaj akcję poszukiwawczą kontynuowali m.in. strażacy z OSP w Szydłowie i Ujściu, policjanci oraz żołnierze 122 batalionu lekkiej piechoty w Dolaszewie.

“Skoordynowane działania służb, polegały na wspólnym przeszukiwaniu przez policjantów, strażaków oraz terytorialsów wyznaczonych sektorów lasu w okolicach Szpitala Specjalistycznego w Pile. Działania poszukiwawcze wspomagały 2 quady” – poinformowali na facebooku druhowie z Szydłowa.

Przypomnijmy. Jarosław Strzelecki trafił do pilskiego szpitala 18 sierpnia. Następnego dnia wypisał się na własne żądanie i słuch po nich zaginął.

***

Mężczyzna ubrany był w czarną bluzę z kapturem oraz szare, dresowe spodnie. Osoby, które mogą posiadać informację na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod numerem telefonu: 47 77 414 44 lub 47 77 415 60.

(Red.)
Fot. KPP Piła, OSP Szydłowo