Wczoraj nazwał wójta “ludobójcą”,dzisiaj się kaja…

Najnowsze Wydarzenia Złotów

Będzie pan siedział”, “wójt gazuje nasze dzieci”, “osobiście pana rozliczę” i “bez szacunku i bez poważania dla ludobójców dbających tylko o stołki” – między innymi takie słowa skierował jeden z mieszkańców Lipki do wójta Przemysława Kurdzieko. Włodarz odpowiada: “Można mnie nie lubić, gardzić mną, nie zgadzać się z moją wizją rozwoju gminy, ale zawsze ceniłem sobie merytorykę wypowiedzi. Tym razem sprawy zaszły jednak za daleko”. I zapowiada skierowanie sprawy do sądu.

Te odważny wpis atakujący wójta Lipki opublikował na swoim profilu 57-letni pan Bogdan. Również z Lipki. Cały jego profil przepełniony jest treściami związanymi z panującą pandemią. Ten trudny czas pełen obostrzeń nie usprawiedliwia jednak delikatnie mówiąc ? obcesowego zachowania, jakim wsławił się ów 57-latek.

Poniżej jego wpis.

Wpis dotyczy głównie noszenia maseczek przez dzieci przedszkolne oraz nauki zdalnej, czyli obostrzeń narzuconych odgórnie przez rząd, a nie samorządy. Skad więc u p. Bogdana tyle nienawiści wobec wójta Kurdzieko?

Pan Bogdan wielokrotnie mi się odgrażał , ale jakoś w sytuacji ?face to face? zapomniał języka ? napisał na swoim profilu włodarz Lipki.

Za to na facebooku był bardziej rozmowny, bo wkrótce opublikował kolejne posty. W tym samym tonie…

Przemysław Kurdzieko na swoim profilu skomentował: “Można mnie nie lubić, gardzić mną, nie zgadzać się z moją wizją rozwoju gminy, ale zawsze ceniłem sobie merytorykę wypowiedzi. Tym razem sprawy zaszły jednak za daleko.

?Nigdy nie byłem w sądzie, nie mam czasu, ani ochoty tam iść. Wiem, że krytyka to część mojej pracy, muszę być na nią odporny, ale już sami mieszkańcy zaczęli wysyłać do mnie wiadomości, jakie ten pan wstawia na facebooku. I to, po namowie mieszkańców, skłoniło mnie do podjęcia decyzji, że coś trzeba z tym zrobić.  Zresztą to właśnie mieszkańcy pisali mi, że ten pan ma wiatrówkę i że może być niebezpieczny ? mówił dla portalu 77400.pl wójt Kurdzieko.

Tymczasem… Dzisiaj w południe na profilu bohaterskiego p. Bogdana pojawił się kolejny wpis… Zaskakujący…

“Chcę przeprosić Pana Wójta Gminy Lipka i wszystkich, których uraziłem swoimi wczorajszymi wpisami. Proszę mi wybaczyć, ale przez sytuację, jaka panuje od roku w naszym kraju puściły mi nerwy i nie wytrzymałem. Jeszcze raz przepraszam.”

Czy na tę skruchę aby nie za późno?

(Red.)
Fot. 77400.pl