WOLF RACE – sprawdź swoje możliwości!

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. Grupa sportowa WOLF TEAM i Stowarzyszenie Sport Events Trzcianka zaprasza  na II edycję ekstremalnego biegu survivalowego z przeszkodami WOLF RACE.  

   

 

W zeszłym roku bieg ukończyło około 400 zawodników z całej Polski.  Nie dowierzaliśmy, że trud i serce, które włożyliśmy w zaplanowanie i przygotowanie
WOLF RACE, odbije się tak dużym echem pozytywnych emocji oraz poparciem włodarzy naszego miasta. Dzięki temu, również w tym roku, bieg OCR – WOLF RACE z przeszkodami sprawdzi możliwości fizyczne i wytrzymałościowe każdego miłośnika adrenaliny. A dla tych najbardziej wymagających i zaawansowanych ? FALA ELITE, tutaj dopiero będzie się działo! 

 

Na naszej wilczej liczącej około 8 km tracie, biegnącej przy jeziorze Sarcze, zawodnicy napotkają wiele nowych przeszkód, nie będą to tylko: błoto, kanały, rzeczki, strumyki czy zwykłe podbiegi, ale ponad 30 sztucznych przeszkód, które dadzą się we znaki nawet tym najlepszym. Dlatego nie czekaj i podejmij wyzwanie tego lata, 10 sierpnia 2019 r. pokaż pazur, siłę, walkę, wytrwałość! Wilki się nie poddają, a Ty możesz zostać częścią naszej wielkiej i zwariowanej watahy. Uwolnij w sobie wilka! Zegar tyka! Zapisz się już dziś!
Zapisy na: Otworz.to/wolfrace

Rafał Jerzy Łotocki