WYPADEK Z UDZIAŁEM CZTERECH POJAZDÓW NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 178.

Czarnków Interwencje Na sygnale Najnowsze Wydarzenia

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Czarnkowie przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem czterech pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 178 w miejscowości Śmieszkowo.

Do zdarzenia zadysponowano siły i środki z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Czarnkowie. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia zastano rozbite cztery samochody blokujące skrzyżowanie drogi wojewódzkiej nr 178 z drogą powiatową 1345. Osoby podróżujące w trzech pojazdach opuściły je o własnych siłach przed przybyciem zastępów JOP  nie odnoszą obrażeń natomiast kierująca czwartym pojazdem w dalszym ciągu pozostawała w pojeździe. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, kierowaniu ruchem drogowym, pomocy przy transporcie poszkodowanej do karetki, sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych.

Opracowanie: mł.  asp. Serafin Krysiak
Zdjęcia: asp. sztab. Jan Banachowicz

WYPADEK Z UDZIAŁEM CZTERECH POJAZDÓW NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 178. – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie – Portal Gov.pl (www.gov.pl)