Wyścig kolarski – utrudnienia w ruchu

Najnowsze Wałcz Wydarzenia

WAŁCZ. 03 września na terenie województwa zachodniopomorskiego rozegrany zostanie Międzynarodowy Wyścig Kolarski ?Bałtyk Karkonosze Tour?. Trasa wyścigu przebiegać będzie również przez powiat wałecki. W związku z tym należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

Wyścig rozpoczyna się w dniu 3 września br. w Kołobrzegu, a zakończy 6 września br. w Karpaczu.

W związku Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim ?Bałtyk Karkonosze Tour? należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym w godzinach od 15.00 do godz. 17.00.

Na trasie wyścigu policjanci, funkcjonariusze SG, wojsko oraz strażacy OSP, będą dbać o bezpieczeństwo i porządek w ruchu drogowym.

Już dzisiaj apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi. Kierującym proponujemy omijać trasę wyścigu kolarskiego. Szczególny apel kierujemy do rolników! Głównie chodzi o wyjazd dużych maszyn rolniczych z pól, gdyż wyznaczone trasy przejazdu na czas wyścigu będą zamknięte przez służby.

Szczegóły trasy: kolarze na teren naszego powiatu wjadą od strony miejscowości Czaplinek i dalej w kierunku Mirosławca, drogą wojewódzką W177, z Mirosławca będą się kierować do miejscowości Zacisze, Hanki, Bronikowo, Marcinkowice, Tuczno, a następnie Mielęcin, Wołowe Lasy, Trzcianka.

W imieniu organizatorów przepraszamy za chwilowe utrudnienia w ruchu.

Asp. Beata Budzyń/KPP Wałcz

Fot. Pixabay

Dodaj komentarz