Z narkotykami w spodniach

Na sygnale Najnowsze Wydarzenia Złotów

JASTROWIE. Złotowscy kryminalni zatrzymali 32-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna w kieszeni spodni ukrył kilka porcji amfetaminy oraz marihuany. Mieszkaniec powiatu złotowskiego usłyszał już zarzut, za który odpowie przed sądem. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło w środę wieczorem w Jastrowiu. Złotowscy kryminalni na jednej z ulic miasta zauważyli 32-latka, który wyraźnie był czymś zaniepokojony…

-Idąc chodnikiem co chwilę przystawał i oglądał się za siebie. Nietypowe zachowanie mężczyzny zwróciło uwagę funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić, co jest powodem zdenerwowania mężczyzny. Szczegółowa kontrola osobista przeprowadzona przez policjantów wyjaśniła sytuację. Jak się okazało, 32-latek posiadał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku oraz kilka porcji suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana –  informuje podkom. Maciej Forecki z KPP w Złotowie.

Mężczyzna usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za który odpowie przed sądem. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

 (Red.)