ZARZUTY DLA DILERA NARKOTYKOWEGO

Czarnków Interwencje Na sygnale Najnowsze Wydarzenia

Policjanci z czarnkowskiej komendy zatrzymali 31-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi. W jego samochodzie oraz mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli blisko 290 gramów amfetaminy i marihuany. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Prokurator na wniosek śledczych zastosował wobec niego dozór policyjny.

Do zatrzymania 31-latka doszło 25 sierpnia br. około godziny 12:00 w Czarnkowie. Mężczyzna kierował pojazdem marki Volkswagen na jednej z ulic, kiedy został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. W jego aucie funkcjonariusze znaleźli około 49 gramów amfetaminy i marihuany. Kolejne porcje narkotyków mundurowi zabezpieczyli domu 31-latkaŁącznie w ręce kryminalnych trafiło prawie 290 gramów nielegalnych środków.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym przedstawić mężczyźnie zarzuty. Podczas przesłuchania 31-latek przyznał się do posiadania znacznej ilości narkotyków i handlu nimi. Mężczyzna nie był wcześniej karany. Prokurator na wniosek czarnkowskich mundurowych zastosował wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Karolina Górzna-Kustra, KPP Czarnków