Zawalczmy wspólnie z Nikolką! Pomóżmy jej pokonać białaczkę!

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Nikolka ma 9 lat i jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 6. Toczy zaciekłą walkę o swoje zdrowie w poznańskiej klinice onkologicznej. Lekarze stwierdzili u dziecka białaczkę limfoblastyczną, która bardzo poważanie zagraża Jej życiu. –Choroba rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie,  dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wpsarcie finansowe dla naszej Nikolki – apeluje rodzina dziewczynki.

Nikolka jest bardzo lubiana przez swoich rówieśników. Jest również wzorowym uczniem, dobrym i szlachetnym dzieckiem. Dziewczynka ma marzenia, a najwieksze z nich- to pokonać chorobę. Pragnie jak najszybciej wrócić do domu i do swoich przyjaciół w szkole.

W najbliższą niedzielę po każdej mszy świętej przyjaciele rodziców Nikoli i koledzy z jej klasy będą zbierać pieniądze na leczenie ich przyjaciółki.

Rodzina: -Prosimy Was o otwarcie serc, bo choć brak słów i oczy zalewają łzy, to musimy uczynić wszystko co w naszej ludzkiej mocy, aby zebrać środki na specjalistyczne leczenie i rehabilitację naszej Nikolki.

Koledzy i koleżanki z klasy Nikolki ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Pile wraz z wychowawczynią przesyłają Jej dużo sił i życzą powrotu do zdrowia.

Dzieci otrzymały z  Fundacji Złotowianka, której podopieczną jest Nikola, białe bransoletki na znak ich przyjaźni z Niki.

-Wszystkie ręce w górze i trzymaj się dzielnie Nikola!!! Czekamy na Ciebie!!! 

Cały czas na Facebooku trwa licytacja na rzecz Nikolki.

Angelo Rivieri  – salon fryzjerski przekazuje na licytację rewelacyjną kurację regenerującą łuskę włosa, szampon wygładzający Kevin Murphy oraz ocena struktury włosa pod mikroskopem.  Całość o wartości 350 zł!   Licytacja zaczyna sie od kwoty 100 zł. Potrwa do 22.11.2018 godz. 16:00.

 

Można tez wylicytować wypożyczenie wspaniałego dmuchanego zamku na 2 h np. na wymarzone urodziny dla dziecka od firmy  KLEKS Akademia Zabawy.
Wypożyczenie w okresie letnim lipiec/sierpień 2019.
Cena wywoławcza 100 zł.
Licytacja trwa do 22.11.2018 godz. 9:00.

Link do licytacji: 

https://www.facebook.com/Tu-i-Teraz-walczymy-z-bia%C5%82aczk%C4%85-Nikoli-2206368816308053/

 (WM)
 Źródło: FB