Zbieramy na operację Mikołaja

Wydarzenia

Mikołaj Łuczak, zawodnik MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka, grający na pozycji obrońcy /pomocnika doznał drugiej już w tym roku poważnej kontuzji nogi. Konieczna jest operacja. Jej koszt to 25 tysięcy złotych. Koledzy z drużyny zorganizowali dla Mikołaja zbiórkę pieniędzy.

Od najmłodszych lat nasz kolega Mikołaj Łuczak jest pasjonatem sportu. Wokół piłki nożnej dotychczas kręciło się całe jego życie. Od początku swojej przygody związany z klubem MKS Lubuszanin Trzcianka. W każdym meczu dawał z siebie 100 procent. Dzięki jego zaangażowaniu i ambicji w meczach pomagał Lubuszaninowi grać o najwyższe cele.

Marzenia o rozwijaniu piłkarskiej kariery przekreślić może uraz, którego Miki doznał w trakcie meczu. Niestety jest to już jego druga poważna kontuzja mimo młodego wieku. Pół roku temu przeszedł zabieg wycięcia łąkotki. Po długiej i ciężkiej rehabilitacji wrócił na boisko. W pierwszym meczu po powrocie, doznał kolejnej kontuzji.

Diagnoza była bezlitosna – całkowite uszkodzenie więzadeł krzyżowych przednich, więzadła pobocznego oraz łąkotki.

Całą drużyną zdecydowaliśmy, że w takiej sytuacji niezbędna jest pomoc. Jedyną szansą na szybki powrót do zdrowia jest operacja w prywatnej klinice. Jej koszt wraz z rehabilitacją to 25000 zł.

Otrzymane środki przeznaczone zostaną na sfinansowanie operacji oraz długotrwałej rehabilitacji, która jest niezbędna do przywrócenia sprawności uszkodzonym więzadłom i łąkotce.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Liczymy, że wspólnie uda nam się osiągnąć zamierzony cel!

Mikołajowi możesz pomóc pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/zdveyn

(Red.)

Fot. MKS Lubuszanin Trzcianka