Zebrali 5 tysięcy, by… obudzić Kacpra

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

SIEDLISKO. Mieszkańcy Siedliska i okolic po raz  kolejny udowodnili, że wspólnie możemy zdziałać bardzo dużo. Lokalna społeczność zorganizowała koncert charytatywny pod hasłem ,,Otwórzmy serce i obudźmy Kacpra”.

Impreza miała charakter festynu rodzinnego, a dochód zebrany podczas jego trwania, zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenie Kacpra.

Agata Wietrzycka

Dobrze znane i lubiane utwory muzyczne wykonali lokalni artyści, m.in. Agata Wietrzycka i Kamil Januszkiewicz oraz Nataniel Kapitańczyk. Ponadto, licytowano płyty, koszulki, sprzedawano ciasta, przekąski i napoje, a chłopcy mieli okazje wyszaleć się na boisku.

Kamil Januszkiewicz i Nataniel Kapitańczyk

Pogoda dopisywała. Nie brakowało atrakcji i pomocnych dłoni. To wszystko przyczyniło się do niewątpliwego sukcesu festynu, bo ostatecznie udało nam się zebrać ponad 5000 zł, które z pewnością przydadzą się Kacperkowi i jego rodzinie.

Nataniel Kapitańczyk

W takich chwilach pokazujemy, że pomimo wielu waśni i sporów, wszyscy tworzymy jedną wielką wspólnotę i potrafimy jednoczyć się w tak ciężkich momentach. Warto pomagać!

S.W.