Zostań mobilnym przewodnikiem po gminie Trzcianka

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia
TRZCIANKA. Na pieszo lub rowerem, a może nawet konno i kajakiem? Zaplanuj i opisz trasę turystyczną po gminie Trzcianka, a my ją zamieścimy w naszej aplikacji!

Chcąc uatrakcyjnić aplikację gmina Trzcianka i sprawić, by była równie przydatna dla mieszkańca, jak i odwiedzającego naszą okolicę turysty, planujemy uruchomić dodatkowy moduł z najciekawszymi trasami turystycznymi.

Tutaj czeka zadanie dla Was!

W czasie kiedy ograniczamy nasze wyjście z domu do minimum i nie mamy możliwości na zwiedzanie naszej pięknej okolicy, warto powspominać dotychczasowe wycieczki, ulubione trasy i podzielić się spostrzeżeniami z innymi. Kto wie? Może już niebawem, gdy tylko ponownie będzie można aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, spotkasz na swojej ulubionej trasie grupę turystów?

Czego od Was oczekujemy?

Ciekawego opisu trasy z uwzględnieniem jej długości, dostępności dla rowerów lub innych środków lokomocji napędzanych siłą mięśni lub np. jazdy konnej. Zaznaczonych i opisanych na niej najciekawszych miejsc na postój, zwiedzanie i podziwianie.

Pomocna przy tym będzie mapa, aby nic nie umknęło naszej uwadze. Do przygotowania skorzystać można z takich narzędzi jak: google maps, map dostępnych w serwisie mapy.geoportal.gov.pl lub np. aplikacji edomondo.

Jeżeli chcecie podzielić się z nami waszymi zdjęciami, również do tego zachęcamy. Potrzebna nam będzie jednak wasza zgoda na ich wykorzystanie. Fotografie na pewno uatrakcyjnią wasz ciekawy opis.

Przygotowane informacje dostarczyć nam można za pośrednictwem Formularza zgłoszeniowego on-line dostępnego pod adresem: https://forms.gle/g2u92nJBPszf41bS7Odnośnik otworzy się w nowym oknie

Najciekawsze trasy z wymyśloną przez was nazwą do końca maja br. zamieścimy w formie map GPS w aplikacji mobilnej – gmina Trzcianka.

 UM Trzcianka