Zrzućmy się na wóz bojowy dla druhów z Czernikowa!

Chodzież Czarnków Na sygnale Najnowsze Piła Regiony Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka na zakup nowego wozu bojowego dla OSP Czernikowo po tragedii, jaka dotknęła jednostkę 2 grudnia br. 

Szanowni Państwo!

W dniu 02 grudnia 2021 naszą brać strażacką powiatu toruńskiego, jak i całego kraju spotkała ogromną tragedia. W tragicznym wypadku w miejscowości Czernikowo straciliśmy Druhnę Ewelinę i Druha Jana. Wielu z nas nie może może pogodzić z tą tragedią. Życia Eweliny i Jana nikt nie przywróci. Jako OSP Toruń-Bielawy chcielibyśmy założyć zbiórkę środków na zakup nowego wozu dla Druhów z OSP Czernikowo. Pojazd pożarniczy po wypadku nie nadaje się do dalszego użytku, a jako upamiętnienie poległych, jednostka chce wciąż funkcjonować. Jako jednostki OSP jesteśmy po to by pomagać ludziom o każdej porze dnia i nocy. “Bogu Na Chwałę, Ludziom na Ratunek”.

Teraz my jako społeczeństwo pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć i zebrać środki na zakup nowego wozu pożarniczego dla jednostki OSP CZERNIKOWO, który będzie symbolem wsparcia i kolejnym uczczeniem pamięci Eweliny i Jana.

Cześć ich Pamięci!

Pomóc możesz tutaj: zrzutka.pl/nwc8d9

(Red.)
Fot. (zrzutka.pl)