Pobiegną dla Mikusia

Najnowsze Piła Sport Wydarzenia
PIŁA. 16 czerwca o godzinie 10. 00 wystartuje Miki Run – charytatywny bieg, z którego dochód zostanie przekazany na operację 10-cio miesięczneg Mikołaja Olszewskiego.
Chłopiec urodził się z poważną wadą ręki, brakiem przedramienia i nadgarstka. Po konsultacjach z z amerykańskim specjalistą dr Paleyem, podjęto decyzję o przeprowadzeniu operacji, polegającej na  uruchomieniu jedynego paluszka, który posiada Mikołaj. Koszt tej operacji to 98.552.53 zł.
Aby pomóc chłopcu i rodzicom przyjaciele rodziny oraz  koledzy i koleżanki  z pracy Marcina organizują bieg terenowy, którego dochód całkowicie przekazują na leczenie Mikołaja.
Miki Run jest biegiem dla wszystkich. Ponad 7 km trasa polegać będzie na pokonywaniu rozmieszczonych przeszkód naturalnych i stworzonych przez organizatorów. Emocji na pewno nie zabraknie, będzie dobra zabawa i mila atmosfera. Zorganizowana jest również osobna trasa dla dzieci o długości 1.5 km, także z przeszkodami.Koszty (całkowicie przekazane na leczenie chłopca)
Trasa Główna – 40 zł
Trasa  Kids – 15 zł

Takiego biegu w Pile jeszcze nie było, dlatego warto być 16 czerwca od godziny 10.00 na Bydgoskich Przedmieściach (wjazd od Bydgoskiej)  i wziąć udział w biegu oraz dołożyć tym samym małą cegiełkę na operację Mikołaja.
Organizatorzy planują wiele atrakcji po biegu m.in. piana strażacka, nauka pierwszej pomocy, wozy policyjne, animacje dla dzieci.
Zapraszamy na oficjalną stronę biegu na fb @MIKI RUN Charytatywny Bieg dla Mikołaja, gdzie znajdują się również licytacje przedmiotów i usług, aby zebrać pieniążki na operację dziecka.
 (Red.)
 Źródło: pila.pl