AIR MOTO SHOW 2024: WIELKIE ŚWIĘTO PASJI LOTNICZO-MOTORYZACYJNEJ PONOWIE W PILE!

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

Już po raz kolejny zapraszamy wszystkich entuzjastów lotnictwa i motoryzacji na niezapomniane wydarzenie – AIR MOTO SHOW 2024, które odbędzie się już 4 maja 2024 na pilskim lotnisku. Gościem specjalnym będzie Patryk Mikiciuk!

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji, AIR MOTO SHOW 2024 powraca jeszcze bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek wcześniej. To wyjątkowa okazja do uczczenia nie tylko lotniczych i motoryzacyjnych pasji, ale także 35-lecia Polskiego Związku Spadochroniarzy Polskich.

– Po 5 latach od pierwszego AIR MOTO SHOW, postanowiliśmy powrócić z jeszcze większą dawką emocji i adrenaliny, niespotykanej nigdzie indziej w Polsce. Tegoroczna edycja w jednym miejscu zadba o moc widowisk zarówno dla pasjonatów motoryzacji, jak i lotnictwa. Mistrzostwa Polski w wyścigach, akrobacje powietrzne, skoki spadochronowe, wspólne ognisko, pole namiotowe, wystawy pojazdów historycznych i samolotów, prelekcje i koncerty, a także efektowna sztuka pirotechniczna – to tylko wybrane z wysokooktanowych atrakcji, na które już dziś serdecznie zapraszamy – powiedział dyrektor Aeroklubu Ziemi Pilskiej, Michał Żmuda.

Co zaplanowano na największą taką majówkę w rejonie?

W programie znajdą się m.in. Mistrzostwa Polski w Wyścigach Równoległych (1 Runda); zapierająca dech w piersiach jazda z doświadczonymi kierowcami driftu; widowiskowe wyścigi odcinkowe Rallysprint; wystawa samolotów i pojazdów militarnych, w tym eksponaty z historii lotnictwa czy zabytkowych pojazdów, a także zlot aut klasycznych, sportowych i wyścigowych z całej Polski. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie motoryzacyjnej strefy Expo. Ponadto, Aeroklub Ziemi Pilskiej zadba o atrakcje powietrzne. W programie przewidziano akrobacje samolotowe i pokazy skoków spadochronowych.