ARESZT DLA 33 LATKA- TO KOLEJNY EFEKT SKUTECZNEJ REALIZACJI KRYMINALNYCH

Najnowsze Regiony Wałcz Wydarzenia

Kryminalni z Wałcza zatrzymali 33 letniego mężczyznę, który posiadał w miejscu zamieszkania znaczne ilości narkotyków. Postanowieniem Sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili podejrzanego 33 latka o przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna posiadał w miejscu zamieszkania znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze około godziny 17.00 w piątek (20 października br. ) zaplanowali  i przeprowadzili skuteczną realizację wspólnie z policjantami Posterunku Policji w Mirosławcu.

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych znaleźli środki odurzające w postaci ziela konopi w ilości 47, 542 gramów, substancje psychotropowe w postaci amfetaminy- 32, 786 gramów oraz 22 sztuki tabletek ekstazy. 33 latek został zatrzymany,a następnie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości narkotyków.

Prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Wałczu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowanie na okres trzech miesięcy. Za popełniony czyn mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.