Bieg Bez Spiny!

Chodzież Sport Wydarzenia Zdrowie

CHODZIEŻ. Zapraszamy do udziału w Powiatowym Biegu Bez Spiny! To sztafeta wokół rynku z niespodziankami, w której mogą wziąć udział zwłaszcza ci, którzy na co dzień ani trochę nie biegają.

Zapraszamy firmy, organizacje, przyjaciół i rodziny. Impreza ma charakter dobroczynny, a całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana Fundacja Ukryte Marzenia na pomoc Ukrainie.

W imieniu organizatorów, którymi są Radny Powiatu Chodzieskiego Jakub Wójcik, Samorząd Powiatu Chodzieskiego oraz Miasto Chodzież, zapraszam Państwa do wsparcia inicjatywy i udziału w biegu sztafetowym wokół Rynku.

Jeżeli zechcecie Państwo dołączyć do naszej akcji, prosimy przygotować czteroosobowy skład reprezentujący firmę/organizację, który wystartuje w jednej z zaplanowanych przez Organizatorów sztafet. By wziąć udział w „Biegu bez spiny”, należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy i wnieść opłatę startową za każdego z zawodników. Szczegóły znajdują się w regulaminie poniżej. Osobą do kontaktu ze strony starostwa jest Piotr Mąka, numer telefonu: 600 820 494.