Bieg Wilczym Tropem – od piątku zapisy!

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. No to ruszamy z promocją VII edycji Biegu Tropem Wilczym w Pile. Prosimy wpisać sobie datę 6 marca w sportowy kalendarz. Właśnie tego dnia odbędzie się kolejny bieg upamiętniający bohaterstwo Żołnierzy Wyklętych.

Bieg wyjątkowy z kilku powodów. Po pierwsze będzie okazja zdobycia trzeciej, ostatniej części medalu, który będzie można po trzech edycjach złączyć w całość. Po drugie jest to jubileuszowa 10. edycja biegu ogólnopolskiego Tropem Wilczym. Spodziewać się możemy więc wyjątkowych pakietów startowych oraz nowych unikatowych koszulek z wizerunkami Armii Niezłomnych.

Podobnie jak w latach ubiegłych całe wydarzenie odbędzie się nad malowniczym Jeziorem Piaszczystym. Trasa biegu wyznaczona będzie w pobliskim lesie. Każdy z uczestników w dniu biegu będzie mógł zdecydować, czy chce zmierzyć się z dystansem 1963 metrów Biegu Głównego, czy ambitnie powalczyć na trasie 5 km Biegu Dodatkowego.

Zapisy online rozpoczynamy w piątek 14 stycznia. Dla pierwszych 350 uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne wpisowe w cenie 30 złotych. Każdy następny uczestnik do 28 lutego zapłaci już 45 zł. Od 1 marca cena za pakiet wzrasta do 60 zł. Po siedmiu latach stanęliśmy przed znakiem zapytania czy podnieść wpisowe za bieg. Z każdym rokiem płacimy więcej za pakiety u naszego producenta. Przy dzisiejszej inflacji to już w ogóle. Jednak z szacunku do uczestnictwa całych rodzin nie mogliśmy Wam tego zrobić. Kwota 30 zł jest z nami od samego początku. Wykorzystajcie dobrze dany Wam czas.

Rok temu w ciągu jednego dnia zapisało się nam 300 osób, więc i tym razem może być podobnie. A my już dzisiaj zaczynamy rozmawiać z naszymi sponsorami, aby zadbać nad całym programem imprezy. W planie jak zawsze ciepły posiłek czy loteria fantowa.

Link z zapisami online wrzucimy tutaj w piątek o godzinie 8:30. Tak, aby każdy miał równe szanse. Regulamin biegu pojawi się na stronie zapisów. Prosimy o dokonanie wpłat zaraz po wpisaniu się na listę. Tym bardziej jeśli korzystacie z tej najniższej kwoty. Weryfikacja płatności i oznaczanie uczestników przez system trwa do 7 dni. Osoby niezapłacone będą usuwane z listy.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i to, że jesteście tutaj z nami. Prosimy o udostępnianie. Tylko w taki sposób uda nam się do Was dotrzeć. Spośród wszystkich osób, które udostępnią nasz post wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy wygrają pakiet startowy. Losowanie w niedzielę o 12:00. Jeśli wygrana osoba sama się już wpisze na listę startową to swój pakiet może przekazać znajomemu. Jeśli macie poblokowane profile, to pamiętajcie o ustawieniach -> post publiczny.

Jak co roku przygotowaliśmy 900 pakietów.
Pozdrawiamy!

Klub Sportowy Tropem Wilczym Piła