Biegniemy z Ewą po życie

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia Zdrowie

Nasza ukochana Ewa – mama, córka, siostra, ciocia, przyjaciółka, serdeczna koleżanka, niezłomna miłośniczka sportu i nauczycielka wychowania fizycznego – potrzebuje wsparcia – pisze na portalu zrzutka.pl Joanna, przyjaciółka kobiety prosząc o finansową pomoc na jej leczenie i rehabilitację. Miesięczny koszt pobytu w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie, gdzie po operacji mózgu przebywa Ewa, sięga nawet 25 tysięcy. Pomóżmy Ewie i razem z nią pobiegnijmy po życie…

1 czerwca br. dzięki alarmowi jej mamy i szybkiej reakcji bliskich współpracowników została znaleziona w miejscu pracy. Wezwano pogotowie. Miała problemy z mową i podejrzewano udar, ale w szpitalu okazało się, że to tętniak. Została dwukrotnie zoperowana, ale krwiak był rozległy i zajął spory obszar jednej z półkul mózgowych. W chwili obecnej Ewa pozostaje w śpiączce, jest pod respiratorem i nie reaguje na zewnętrzne bodźce.

Rodzina zdecydowała się na przekazanie Ewy w ręce specjalistów, którzy zajmą się postawieniem jej na nogi oraz rehabilitacją. Na chwilę obecną decydują się na Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie

Zwracam się do Was wszystkich o pomoc i wsparcie finansowe Ewy oraz jej bliskich. Miesiąc rehabilitacji to koszt od 18 do 25 tysięcy złotych, w zależności od stanu pacjenta. Nie jesteśmy w stanie określić jak długo potrwa jej leczenie. Ewy córka, młoda i utalentowana siatkarka, w tej chwili pozostaje pod opieką dziadków, którzy robią wszystko, by zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa i normalności. Ich z kolei wspiera jej siostra i przyjaciele. W tej sytuacji jednak to za mało, dlatego proszę o wsparcie.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/43sx9x

Link do licytacji: https://www.facebook.com/groups/197637662293783/?ref=share

Ewa jest osobą, która zawsze służyła pomocą innym. Dotychczas co roku była wolontariuszką WOŚP, zawsze ma otwarte serce na innych. Ewa kocha życie – biega, jeździ na rowerze, motywuje młodych ludzi do aktywności, kocha podróże, szczególnie nad polskie morze, i uwielbia smak kawy. Dajmy jej szansę wrócić do tego i tych, których kocha.

(Red.)/(zrzutka.pl)

Fot. zrzutka.pl