Chodzieskie Targi Gospodarcze

Biznes Chodzież Najnowsze Wydarzenia

W 25. Chodzieskich Targach Gospodarczych wzięło udział kilkudziesięciu wystawców, w tym również Powiat Chodzieski, na którego stoisku, zarówno dzieci jak i dorośli, mieli możliwość wzięcia udziału w quizie o powiecie i powalczyć tym samym o ciekawe nagrody.  Konkurs został poprowadzony przy pomocy Młodzieżowej Rady Powiatu.

Targi były okazją do przybliżenia mieszkańcom cyfrowego przewodnika turystycznego powiatu chodzieskiego, jego walory przedstawiał Michał Pawłowski. Uczestnicy targów, mieli bezpośrednią możliwość skorzystania z aplikacji oraz zadawania pytań na temat jej działania oraz planów rozwoju. Nasz cyfrowy przewodnik turystyczny wzbudził duże zainteresowanie, a Chodzieski Klub Gospodarczy wyróżnił go w konkursie na najlepszy produkt lub usługę.

Chodzieskie Tragi Gospodarcze dają mieszkańcom możliwość integracji i poznania lokalnych  produktów oraz usług. Cieszymy się, że po pandemicznej przerwie, mieliśmy możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Pozdrawiamy wszystkich, którzy w sobotę odwiedzili nasze stoisko, do zobaczenia za rok!

źródło: https://www.powiat-chodzieski.pl/aktualnosc-1097-chodzieskie_targi_gospodarcze.html