Chodzieżanka i złotowianka z tytułami Miss

kraj Najnowsze Wydarzenia

Sandra Staszewska z Chodzieży oraz Agnieszka Brewka ze Złotowa dotarły do finałowej 20. Polek, które w minioną sobotę we Włocławku rywalizowały o tytuł Miss Polonia 2021/2022. Obie zdobyły tytuł Miss. 

Podczas gali chodzieżanka i złotowianka znalazły się w finałowej dziesiątce, gdzie uczestniczki zaprezentowały się w sukniach ślubnych oraz w kolekcji casual LAV MAG. Następnie jury wybrało TOP 5, do którego już nie weszły “nasze” Wielkopolanki.

Obie otrzymały wyróżnienia – Sandra Staszewska z Chodzieży zdobyła tytuł Miss Polonia Publiczności, a Agnieszka Brewka ze Złotowa została Miss Polonia Drogerii Natura.

SANDRA STASZEWSKA

 23 lata, 174 cm wzrostu

O sobie: Studiuję psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Swoja przygodę z modelingiem zaczęłam od pójścia na kurs dla modelek. Brałam udział w sesjach zdjęciowych, pokazach mody konkursach piękności, zdobywając też w nich tytuły i sukcesy. Aktualnie dalej pracuję jako modelka i wierzę, że to dopiero początek 🙂 Nie snuję planów na przyszłość. Jednak wiem, że chciałabym więcej pracować i podróżować. 

 

AGNIESZKA BREWKA

23 lata, 180 cm wzrostu

O sobie: Uwielbiam aktywnie spędzać czas, a podróże są nieodłącznym elementem mojego życia. To dzięki nim naturalnie wybrałam kierunek mojego przyszłego wykształcenia. Jestem bowiem na 2 roku studiów magisterskich na Wydziale Geograficznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Przez 7 lat grałam zawodowo w siatkówkę. Obecnie gram rekreacyjnie, reprezentując przy tym moją uczelnię jako atakująca w drużynie siatkarskiej. Zamiłowanie do sportu realizuję także w częstych treningach na siłowni. Oprócz podróży i sportu, kocham także adrenalinę, dlatego w wolnym czasie między innymi strzelam na strzelnicy. W kolejnych latach planuję rozwój swojej kariery modelingowej, a także pracę w mediach jako prezenterka prognozy pogody. Posiadam certyfikat z języka angielskiego na poziomie B2. Aktualnie uczęszczam na kurs języka angielskiego w celu poszerzenia swoich umiejętności językowych. 

 

fot. misspolonia.com, fb/Miss Polonia