DZIEŃ KOBIET W PILSKIEJ JEDNOSTCE

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

8 marca po godzinie 11 w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste spotkanie kadry kierowniczej pilskiej jednostki z wszystkimi Paniami, które służą i pracują w Komendzie Powiatowej Policji w Pile, Komisariacie Policji w Wyrzysku oraz Posterunkach Policji.

Na wstępie głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski, który w imieniu męskiej części pilskiej jednostki złożył wszystkim obecnym Paniom najserdeczniejsze życzenia oraz wspólnie z przedstawicielami kadry kierowniczej wręczył kwiaty.

Następnie wszystkie zebrane Panie miały okazje obejrzeć okolicznościowy film, na którym policjanci oraz pracownicy cywilni nie tylko składają życzenia, ale również odpowiadają na wiele zaskakujących pytań związanych z Międzynarodowym Dniem Kobiet.

Kolejnym punktem spotkania był krótki koncert w wykonaniu policjantów Komisariatu Policji w Wyrzysku oraz Posterunku Policji w Białośliwiu. W dalszej części głos zabrały przedstawicielki jednej z firm kosmetycznych, które poprowadziły prelekcję na temat wpływu kosmetyków na ciało i cerę człowieka. Ostatnim punktem był wykład poprowadzony przez trychologa Michała Kranca, który przybliżył wszystkim Paniom praktyczne aspekty pielęgnacji włosów.

Jeszcze raz w imieniu wszystkich policjantów oraz pracowników cywilnych składamy najszczersze życzenia z okazji Dnia Kobiet.