GRATULACJE Z OKAZJI 45-LECIA PRACY ZAWODOWEJ DYREKTOR PUP W PILE

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

45 lat pracy zawodowej obchodzi w tym roku Ewa Dorna, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pile.

Z okazji jubileuszu Eligiusz Komarowski, starosta pilski złożył pani dyrektor gratulacje.
– To niezwykle imponujący staż pracy wypełniony sukcesami. Współpracuje nam się bardzo dobrze i efektywnie. Życzę kolejnych sukcesów i wszelkiej pomyślności – powiedział starosta.

Ewa Dorna od początku swojej kariery zawodowej związana jest z urzędem pracy. Wcześniej wojewódzkim, rejonowym, a od 2000 roku kieruje Powiatowym Urzędem Pracy w Pile.

– Niezwykle doceniam profesjonalizm Pani dyrektor. Zawsze potrafi  sprostać nowym wyzwaniom, choćby takim, jak niedawna pandemia COVID, która nałożyła na pracowników urzędu mnóstwo nowych obowiązków związanych z realizacją działań antykryzysowych ratujących przedsiębiorstwa i małe firmy.  PUP w Pile wywiązał się z nich bardzo dobrze – dodaje starosta.

Na uznanie zasługuje także umiejętne pozyskiwanie środków z programów rządowych oraz unijnych, które PUP w Pile rozdysponowuje zgodnie z lokalnymi potrzebami. Dzięki temu sytuacja na rynku pracy się ustabilizowała, a w powiecie mamy znikome bezrobocie.

– Dla mnie największą satysfakcją z pracy jest pomoc ludziom. To najlepsza motywacja. Trzeba być empatycznym, umieć wsłuchiwać się w ich potrzeby – mówi Ewa Dorna, dyrektor PUP w Pile.

powiat.pila.pl