Kolejne pieniądze dla naszego regionu

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. Pieniądze z budżetu państwa trafiły na modernizację komisariatu policji w Trzciance. Dzięki poprawce posła Marcina Porzucka do budżetu państwa na 2018 rok udało się pozyskać ponad 300 tysięcy zł.  Prace dobiegły końca, a funkcjonariusze mogą wykonywać swoje obowiązku w znacznie lepszy warunkach.

 

Wykonawcą wyłonionym w przetargu okazała się jedna z naszych lokalnych firm. W ramach prac remontowych całkowicie odmieniono pomieszczenia na pierwszym piętrze budynku, w tym pokoje prac policjantów, salę narad, sanitariaty oraz pokój komendanta. Na remont czekano od wielu lat, bowiem warunki w gmachu bardzo ustępowały obecnym standardom.

Zrealizowane przedsięwzięcie, którym możemy się dziś chwalić to moja wspólna inicjatywa z ówczesnym burmistrzem Trzcianki, a dziś członkiem zarządu powiatu Krzysztofem Czarneckim. Cieszę się, że w ramach prac w sejmowej komisji Finansów Publicznych kolejne środki rządowe trafiły do naszego regionu. Kolejna obietnica wyborcza została zrealizowana ? mówi z satysfakcją poseł PiS, Marcin Porzucek.

 

Inwestycja była realizowana pod stałym nadzorem komendanta powiatowego policji insp. Piotra Ryżka  oraz komendanta komisariatu policji w Trzciance kom. Jakuba Namerły.

Parlamentarzysta podziękował funkcjonariuszom za owocną współpracę.

Była to kolejna inwestycja zrealizowana w trzcianeckim komisariacie. Nie tak dawno dokonano termomodernizacji budynku.

 Adam Bogrycewicz