Kolejne udane występy pilan w boksie

Najnowsze Piła Sport Wydarzenia
Kończący się tydzień był bardzo intensywny dla zawodniczek i zawodników klubu Sporty Walki Piła. W Cetniewie odbywało się zgrupowanie Kadry Narodowej kobiet wszystkich kategorii wiekowych. W treningach uczestniczyły trzy pilanki Julianna Rutkowska, Antonina Hader i Julia Kowalska.
Jednym z trenerów był współpracujący z Polskim Związkiem Bokserskim Przemysław Leniec, na co dzień szkoleniowiec sekcji bokserskiej SWP.
Tuż po powrocie ze zgrupowania Julia Kowalska i Antonina Hader uczestniczyły w Wałczu w Międzynarodowym turnieju bokserskim Złota Korona. Obie zawodniczki swoje walki wygrały pokonując odpowiednio rywalki z Włocławka i Szczecina. W zawodach brała udział między innymi reprezentacja Ukrainy, a wszystkie pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie.
Z kolei w Poznaniu podczas XV edycji kickboxerskiego turnieju Rympał na fyrtlu swoją walkę zwyciężył kolejny reprezentant Sportów Walki Rafał Andrzejewski pewnie punktując rywala z klubu High Kick Szczecin. Niestety z powodu choroby nie dotarł przeciwnik Jędrzeja Namyślaka.
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!
  • Klub Sporty Walki Piła