KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W POZNANIU UHONOROWAŁ POLICJANTÓW. W GRONIE WYRÓŻNIONYCH ZNALAZŁ SIĘ POLICJANT ZE ZŁOTOWSKIEJ JEDNOSTKI

Najnowsze Regiony Wydarzenia Złotów

4 czerwca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Tomasz Olczyk uhonorował policjantów za szczególne zaangażowanie oraz poświęcenie w służbie. W gronie wyróżnionych znalazł się funkcjonariusz ze złotowskiej jednostki.

W ubiegłym tygodniu w Auli im. Wiktora Ludwikowskiego odbyła się uroczysta zbiórka, w której udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Tomasz Olczyk w trakcie spotkania, uhonorował policjantów, którzy wykazują się szczególnym zaangażowaniem w służbie oraz poza nią. Wraz ze swoją Zastępczynią mł. insp. Violettą Mójtą wręczyli wyróżnionym funkcjonariuszom promesy.

W swoim przemówieniu Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu podziękował policjantom za wyjątkowy profesjonalizm w pełnieniu swoich obowiązków oraz za ich poświęcenie w budowaniu pozytywnego wizerunku wielkopolskiej policji, również w czasie wolnym od służby.

W gronie wyróżnionych znalazł się funkcjonariusz ze złotowskiej jednostki – sierż. sztab. Rafał Stachowski, który zdobywa liczne sukcesy w biegach długodystansowych startując w kategorii służb mundurowych. Ostatnim osiągnięciem był udział w biegu Szpot który odbył się w Swarzędzu i zaliczany jest do Mistrzostw Polski Policji w biegu na 10 km. W rywalizacji na tym dystansie policjant ze Złotowa nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Zdobywając podium potwierdził, że sportowa pasja nie tylko przynosi wyniki na bieżni, ale także umacnia ducha współpracy i zdrowej rywalizacji wśród funkcjonariuszy.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym za profesjonalizm i zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów!

Fot. MM/DP