Konrad i jego niesmutne piosenki w ChDK

Chodzież Kultura Najnowsze Wydarzenia

CHODZIEŻ. Niesmutne Piosenki – to wyjątkowy cykl koncertów przedstawicieli polskiej młodej sceny muzycznej, odbywających się w pełnej wspomnień sali klubowej Chodzieskiego Domu Kultury. -Zapisujcie daty koncertów w kalendarzu. Za każdym razem otrzymacie dawkę innych muzycznych opowieści – zapewniają organizatorzy wydarzenia. Cykl otwiera Konrad Bebiołka.

Konrad Bebiołka to młody, a zarazem niezwykle wrażliwy i dojrzały wokalista, kompozytor oraz autor tekstów. Jako 1 z 4 artystów z Polski zakwalifikował się do finału międzynarodowego festivalu CARPATHIA zdobywając wyróżnienie. Drugim ważnym sukcesem jest tytuł Grand Prix na festiwalu PRO ARTE 2016.

Konrad Bebiołka znalazł się w line up?ie artystów ostatniej edycji festivalu SPRING BREAK.Wystąpił również w ramach akcji SOFAR.Utrzymuje się na powierzchni klimatem muzyki alternatywnej, akustycznej i lirycznej. W muzyce Konrada czuć wpływy artystów takich jak Dawid Podsiadło, KORTEZ, Skubas czy Artur Rojek, jednakże najwyższą wartością jest to, co może dać światu od siebie.

Koncert odbędzie się 9 października o godz. 20.00 w Sali Klubowej ChDK. Wstęp – 10 zł. Bilety do kupienia w kasie kina oraz na Bilety24.pl

Link do biletów:  https://www.bilety24.pl/koncert/konrad-bebiolka-cykl-niesmutnepiosenki-62422

Liczba miejsc mocno ograniczona!

(Red.)