Krzysztof chce odzyskać samodzielne życie. Pomóżmy mu w tej walce!

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Zdrowie Złotów

Na portalu siepomaga.pl wystartowała zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację 47-letniego Krzysztofa Bielawskiego z Piły. Mężczyzna latem br. uległ wypadkowi na motorze. Walczył o życie. Wygrał. Teraz walczy o samodzielne życie. Czy i tę walkę wygra? To zależy także od nas.

Przeczytajcie tę historię…

Krzysztof: Czy kiedykolwiek będę mógł zapomnieć, o wydarzeniach tego lata? Czy będę żył jak dawniej, korzystał z życia pełnymi garściami? Sekundy przekreśliły wszystko, co miałem i znałem. Nie tak miał się skończyć tamten dzień…

W sierpniu tego roku uległem wypadkowi na motorze. Zostałem sparaliżowany od pasa w dół. Złamania kręgosłupa, obojczyka, łopatki, uraz serca… Lista pozostałych obrażeń nie ma końca… Cudem przeżyłem i jestem za to wdzięczny losowi. Wypadek dał mi do zrozumienia, jak bardzo cenię sobie życie, jak wiele mam do stracenia. Od prawie 4 miesięcy przebywam w szpitalu. Na przełomie grudnia i stycznia zostanę wypisany do domu. Liczę, że nowy rok przyniesie mi szansę na nowe życie! Aby tak się stało, będę potrzebował rehabilitacji neurologicznej. Dodatkowo niezbędny będzie zakup wózka aktywnego i innych sprzętów rehabilitacyjnych. Niestety, aby dojść do zdrowia, potrzebuję Twojej pomocy. Nie wystarczy mi środków, aby zapewnić sobie odpowiedniego leczenia i rehabilitacji. Dlatego proszę, pomóż mi odzyskać samodzielne życie!

 Krzysztofowi możesz pomóc pod tym linkiem:

www.siepomaga.pl/krzysztof-bielawski

(Red.)
Fot. siepomaga.pl