Łukasz potrzebuje wanny z hydromasażem

Najnowsze Regiony Wydarzenia Zdrowie

16-letni Łukasz z miejscowości Krzyż Wielkopolski pow. czarnkowsko-trzcianecki. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Bardzo potrzebuje wanny z hydromasażem, która pomoże w jego rehabilitacji.  Pomóżmy mu ją zdobyć. Mamy dopiero 1 procent kwoty…

 Łukasz   jest podopiecznym  Fundacji Dziecięca Fantazja, którą reprezentuję.  Fundacja jest organizacją pożytku publicznego, która w ciągu 17 lat spełniła 7500 marzeń chorych dzieci.

Link do zbiórki: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/704

Uśmiech chorego dziecka jest bezcenny, ale w tym przypadku jest określona potrzebna kwota.  Każda złotówka przybliża nas do celu. Poświęć chwilę i wyślij kilka złotych.

Proszę nie oceniaj i nie krzywdź złym słowem. Pomyśl jakbyś się czuł na miejscu chorego dziecka lub jego najbliższych, czytając komentarz. Każda malutka darowizna przybliża nas do celu i można ją odliczyć od podatku. Z góry dziękuję za każdą pomoc! Udostępnienie też jest ogromnym wsparciem. Dzięki temu inne ciężko chore i niepełnosprawne dzieci mogą się dowiedzieć, że mają szansę na spełnienie swoich marzeń dzięki Fundacji Dziecięca Fantazja. Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby dzieci i ich rodziców, aby wnieść w ich życie odrobinę radości.

Zapraszamy chore dzieci do kontaktu i przesyłania zgłoszeń. Zobacz jak działamy na portalu wishsurfing.pl. Setki marzeń do spełnienia, setki chorych dzieci potrzebujących odrobiny radości.

Patrycja Wróbel

Fundacja Dziecięca Fantazja

Fot. https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/704