Mała Wiktoria potrzebuje naszej pomocy!

Najnowsze Piła Wydarzenia Zdrowie

UJŚCIE.  Los nie jest łaskawy dla pięcioletniej Wiktorii z Ujścia. W swoim krótkim życiu dziewczynka wycierpiała więcej niż niejeden dorosły. Lista jej chorób i dolegliwości jest bardzo długa. Możemy jednak wesprzeć leczenie i rehabilitację Wiki. Na portalu zrzutka.pl ruszyła właśnie zbiórka pieniędzy. Potrzeba około 10 tysięcy złotych. 

Tu pomożesz Wiktorii: https://zrzutka.pl/7zkvvs

Wiktoria urodziła się w 32 tygodniu ciąży. Doszło do niedotlenienia i niedokrwienia mózgu. Wiktoria ma prawie 5 lat, a już zdiagnozowano u niej encefalopatię niedotlenieniowo-niedokrwienną, padaczkę, zaburzenia metaboliczne, zaburzenia integracji sensorycznej, całościowe zaburzenia rozwojowe, autyzm, zaburzenia refrakcji i akomodacji/nadzwroczność, wzmożone i osłabione napięcie mięśniowe w określonych częściach ciała, refluks oraz zaparcia.

-Jesteśmy pod opieką kardiologa, neurologa, gastrologa, pulmonologa, alergologa, okulisty, dermatologa, psychologa i psychiatry. Wiktoria również przyjmuje leki. Dzięki ciężkiej pracy Wiki, terapeutów i fizjoterapeutów są duże postępy w rozwoju córki. Niestety nasze możliwości finansowe nie pozwalają na kontynuację wszystkich zajęć, dlatego zwracamy się do państwa o pomoc. Pragniemy, aby nasza córka w przyszłości była w miarę samodzielna, do tego potrzebuje leczenia i terapii. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Dziękujemy!

Beata i Maciej, rodzice Wiktorii