MediaMarkt – 15 telewizorów na rzecz hospicjum w Pile. Ważna inwestycja nie tylko dla miasta, ale także dla całego regionu

Najnowsze Piła Wydarzenia

Nowy MediaMarkt w Pile to nie tylko atrakcyjny punkt na mapie handlowej miasta. Sklep aktywnie  uczestniczy w życiu lokalnej społeczności. Już kilka tygodni po otwarciu przekazał darowiznę w postaci sprzętu elektronicznego na rzecz hospicjum Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej Pile.

Pod koniec lutego b.r. w Pile pojawił się nowy sklep MediaMarkt, który bardzo szybko zyskał popularność wśród mieszkańców miasta. Największy asortyment elektroniki użytkowej, doskonała lokalizacja przy ulicy Zygmunta Starego 20, nowoczesna aranżacja hali sprzedaży według najnowszych trendów, miła i fachowa obsługa oraz kompleksowa oferta towarów i usług to atuty nowego sklepu.

Wraz z otwarciem marketu lokalna społeczność zyskała także coś więcej. Społeczne zaangażowanie jest jednym z istotnych filarów działalności sieci MediaMarkt, dlatego sklep odpowiada na aktualne potrzeby mieszkańców. To właśnie dziś – 28 maja przekazał 15 telewizorów do wyposażenia hospicjum, które powstaje z inicjatywy Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej Pile.

– Zdecydowaliśmy się wesprzeć budowę tej placówki, ponieważ jest to ważna inwestycja nie tylko dla miasta, ale także dla całego regionu. Uważamy, że działania na rzecz zrównoważonego rozwoju lokalnych społeczności są obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa. Poprzez tę darowiznę  realizujemy także misję naszej marki, aby ułatwiać i poszerzać dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych. ? mówi Tomasz Zieliński kierownik  MediaMarkt w Pile.

( Red. )