Na dobre i na złe

Najnowsze Senior Wałcz Wydarzenia

W Urzędzie Miasta Wałcz odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla Czcigodnych Jubilatów Państwa:

  1. Zofii i Romana Kowalskich – data zawarcia małżeństwa 14.08.1971r.
  2. Ireny i Mieczysława Frątczaków- data zawarcia małżeństwa 16.10.1971r.
  3. Ryszardy i Jana Świerszczów- data zawarcia małżeństwa 30.10.1971r.

Medal, który otrzymali Czcigodni Jubilaci jest jedynym wyróżnieniem, które można otrzymać wyłącznie we dwoje. To swoista nagroda, za to, że małżonkowie wytrwali w miłości, że byli wierni złożonej 50 lat temu przysiędze.

Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin założonych przed pół wiekiem Jubilaci zostali uhonorowani  przez Prezydenta RP odznaczeniami państwowymi
w postaci Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Słowa uznania pod adresem szanownych Jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodych małżeństw oraz aktu dekoracji dokonał Burmistrz Miasta Wałcz Maciej Żebrowski.

Szanownym Jubilatom życzymy wielu lat w dobrym zdrowiu, miłości i niezapomnianych chwil wśród Najbliższych.

Niech Państwa szczęście trwa nadal. Niech w Państwa domach zawsze gości miłośćżyczliwość i zaufanie. Niech Państwa związek zawsze będzie inspiracją dla przyszłych małżonków.

Serdecznie gratulujemy!

źródło: https://www.walcz.pl/index.php/zycie-walcza/115-zycie-walcza/1770-zlote-gody-medale-za-dlugoletnie-pozycie-malzenskie?fbclid=IwAR1rujO07et7No9OTQe11q2oBcTzL6N8AJ-Na-FzEU60Jr-ZQWswcGZeoDA